Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer

  • 68 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer Dubai van 68 m² bevindt zich op afstand van 3 km van de Khor Dubai en biedt draadloos internet. Het 1-slaapkamer appartement is gelegen binnen een 10-minuten rijafstand van Business Bay Metro treinstation en op een klein stukje lopen van Big busstation.

Het appartement heeft een balkon en een keuken met airconditioning en een wasmachine voor optimaal comfort.

Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het appartement bevindt zich in de Beach & Coast wijk van Dubai, op 6 km van de Dubai Mall. Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer ligt binnen een 10-minuten rijafstand van het Dubai World Trade Center in Dubai. De 1-badkamer accommodatie biedt toegang tot de luchthaven Dubai Creek SPB, gelegen binnen 20 minuten met de auto.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer Dubai
J V Dubai
Mobiele prijsaanbieding

J V Dubai

1.3 km van de accommodatie
USD 136 USD 122
per nacht
06 Diamond Jumeirah Garden City 2Br Apt
Mobiele prijsaanbieding

06 Diamond Jumeirah Garden City 2Br Apt

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
2.6 km van de accommodatie
Fam Living - Bvlgari Residences
Mobiele prijsaanbieding

Fam Living - Bvlgari Residences

3.3 km van de accommodatie
USD 402 USD 362
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    11 km

    Treinstations

    Financial Centre Station
    3,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerJUM-LAV-RZ5FL
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer gelegen?
      Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer is in de Beach & Coast wijk van Dubai gesitueerd, op afstand van 2 km van het Etihad-museum.
    • Biedt Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer parkeergelegenheid?
      Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Key West en Club Boudoir restaurants, gelegen op ongeveer 20 minuten lopen.
    • Biedt Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer internetverbinding?
      Ja, Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer biedt draadloos internet.
    • Wat is de afmeting van Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer?
      Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer meet 68 m².
    • Hoeveel gasten kan het appartement huisvesten?
      Het appartement kan accommodatie voor tot 3 gasten aanbieden.
    • Is er een zwembad in Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer?
      Ja, Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    11 km

    Treinstations

    Financial Centre Station
    3,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stylish Apartment - Private Beach - Port De La Mer Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten